Bobcat; mini yükleyici iş makinası, birden fazla iş makinasının bir araya gelerek yaptığı tüm işleri tek başına başarı ve yüksek performans ile yapmaktadır. Bobcat’in ebatları mini, ortanca ve büyük bobcat olarak farklılık gösterse de tüm boyutlar aynı çalışma özelliklerine sahiptir. Yüksek kalite belgelerine sahip bobcat çözümlerimiz üretilirken tüm üretin standartlarına uyulmuştur. Üretim standartlarına uygun olarak üretilen bobcat, her şeyden önce kullanıcısının yani operatörünün güvenliğini düşünmektedir. Üretim esnasında da güven ve konfor göz önüne alınmıştır.

Firmamıza ait bobcat iş makinalarımız kurulduğumuz günden bu yana başarı ve güven ile birçok firmaya kiralanmış veya satılmıştır. Bobcat kiralama İstanbul ilinde daha sık tercih edilmekle beraber İstanbul bobcat satışı da firmamız tarafından devam etmektedir. İstanbul’da bulunan tüm inşaatlarınıza bobcat kiralama hizmeti vermekteyiz. İki metre boya sahip bobcat ile tüm kazı, dolgu, delme, yükleme veya boşaltma işlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İnsan gücünden tasarruf etmenize olanak sağlayan bobcat fiyatları da oldukça uygun olup kaliteli çözümler sunmaktadır.

Birçok farklı fonksiyona sahip olan bobcat, farklı ataşmanları ile farklı türdeki işlerin sonuçlandırılmasını sağlar. Bobcat’in süpürge ataşmanı ile yollarda veya sahalarda temizlik işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca süpürge ataşmanı ile otoparklarda veya bina içlerinde de temizleme işlemi gerçekleştirilebilir. Kullanımı oldukça basit olan bobcat’i kullanmak aynı zamanda çok da zevklidir. Bobcat’in forklift ataşmanı sayesinde de otoparklara veya bodrum katlara kolaylıkla taşıma yapabilirsiniz. Üstelik yapacağınız bu taşımalar 1500 kilogram ağırlığa kadar bobcat tarafından güvenle taşınabilmektedir. Ayrıca dar veya alçak tüm alanlarda mini boyutu ile sığacak ve tüm işlerinizi kolaylıkla yapabilecek! Bobcat kiralama İstanbul çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya bobcat kiralama İstanbul fiyatlarını öğrenmek için bizimle web sitemiz üzerinden veya telefonlarımız aracılığıyla iletişime geçiniz!