jcb-kiralama-hizmeti

 

Mini yükleyici olarak da adlandırılan bobcat, şantiye, fabrika ve inşaatlarda zamandan ve insan gücünden tasarruf ederek yapılacak işlerin daha kısa bir sürede bitmesine olanak tanır. Bobcat farklı üç boyutu ile karşımıza çıkmaktadır. Mini bobcat, orta bobcat ve büyük bobcat olarak boyutlarına göre çeşitlendirilen bobcat; inşaat, şantiye ve fabrikalarda kazı, düzenleme, yükleme, boşaltma ve dolgu işleri yapmak için kullanılır. İnşaat işleri artık bobcat ile kısa bir zamanda tamamlanacak ve yüzünüzü güldürecek!

Firmamız kuruluşundan bugüne dek aktif olarak kiralık bobcat İstanbul hizmeti vermektedir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine aktif olarak bobcat satışı yapmamızın yanı sıra aktif olarak da bobcat kiralama hizmeti vermekteyiz. Bobcat ile 4-5 iş makinasının bir araya gelerek yaptığı tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki nasıl? Bobcat, farklı fonksiyonlara ve ataşmanlara sahiptir. Bu sayede gerek inşaatlarda olsun, gerekse şantiyelerde kazı, delme, dolgu, yıkım, düzenleme ve buna benzer tüm işlerinizi tek bir iş makinası ile yapabilirsiniz. Ayrıca şu da unutulmamalıdır ki; 4-5 iş makinası kiralamak oldukça maliyetlidir ve bütçenizi sarsabilir. Onun yerine bobcat kiralayarak daha az maliyetle daha büyük işler başarabilirsiniz!

Mini kepçe bobcat fiyatları, bobcat’in boyutuna göre farklılık gösterse de; boyutlar arasında fiyatlarda fazla bir oynama oranı söz konusu değildir. Kiralık bobcat İstanbul ihtiyaçlarınız için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz!

Bobcat mini yükleyici ile yüksek performans, yüksek konfor ve yüksek güvenin keyfini sürün! Standart özellikleri ile birçok iş makinasından daha avantajlı çözümler sunan bobcat konfor ve güvenden vazgeçemeyenlerin bir numarası olmaya devam ediyor. Kiralık bobcat için siz de bize web sitemiz üzerinden ulaşın. Uygun fiyat garantisi veren firmamız, geliştirilmiş ve iyileştirilmiş bobcat çözümlerini İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye sunmakta ve sunmaya devam etmektedir. Kiralık bobcat için bize ulaşın. Güven ve yüksek performans ile zaman tasarrufu sağlayın!